Minilaod hoiu- ja laoruumud

PARIM KOHT KUS HOIDA OLULIST!

Kui kontoris või kodus on asju, millele oleks vaja leida väikest laopinda või hoiuruumi, siis tooge need Minilattu! Siin mõend head näited, mida Minilaod kliendid meil hoiavad:

  • kontori inventar või ajutiselt ülejäänud mööbliesemed;
  • väiksemad kaubakogused või turundus- ja esitlusmaterjalid, mis ei vaja suurt laopinda;
  • kolimise või remondi perioodiks mööbel ja asjad;
  • hooajaline spordivarustus (surfi- või golfivarustus, jalgrattad, lumelaua- ja suusavarustus, suusaboks jne.

Nüüd on Minilaos kõigile uutele klientidele 

1 kuu tasuta. Olete oodatud kliendiks! 

 


Enne kui otsustate millist ja kui suurt ladu vajate, soovitame tutvuda ladudega ning küsida vajadusel nõu meie klienditeenindajalt. Õiges suuruses valitud ruum tagab ka õige hinna. Samuti võite tulla tutvuma vabade võrk- ja metallladudega kohapeal.  Selleks palume kindlasti eelnevalt ette helistada ja aeg kokku leppida tel. 5691 3333 või saata e-mail sooviga info@minilaod.ee

Kui laoruum on valitud, olete oodatud kontorisse, et sõlmida leping ning tasuda tagatis- ja ettemaks. Lepingut on võimalik sõlmida kas tähtajaliselt või tähtajatult (vaata; Minilaod tähtajaline üürileping / Minilaod tähtajatu üürileping). Seejärel saate kiipkaardi ja võtme renditud laoruumi, kuhu on teil ligipääs 24/7

 Seejärel jääb üle vaja pakkida asjad ning tuua need Minilattu. Kui vajate pakkimiseks või hoiustamiseks vajalikke lisamaterjale, siis saate neid soetada ka Minilaod kontorist. Kohapeal on saadaval valik kolimistarvikuid ja kolimiskaste.


Kui vajate asjade lattu toimetamisel transporti või muid kolimisega kaasnevaid teenuseid, siis soovitame küsida abi meie koostööpartneritelt, kelleks on mitmed kinnisvarahaldus- ja kolimisteenust pakkuvad ettevõtted.

Võtke meiega ühendust, leiame koos Teile sobiva lao- või hoiuruumi lahenduse, vajaminevad kolimistarvikud ning teenusepakkujad, kes aitavad teil oma asjad Minilattu toimetada.

    • 72L Kolimiskast (mõõdud 500*400*360) Hind: €4.00
    • 42L Kolimiskast  (mõõdud 400*300*360) Hind: € 3.00

Ootame Teid Minilaod teenindusbüroos Tondi Ärikeskuses, Pärnu mnt. 142, Tallinnas.

Vabade laoruumide osas võite helistada klienditeeninduse telefonil + 372 5691 3333 või saata päring info@minilaod.ee. Teile vastatakse tööpäeviti vahemikus 10.00 – 16.00. Nädalavahetustel on Minilaod kontor suletud.